TC Smash brengt de nieuwe, populaire padel-sport naar onze gemeente!


“Binnenkort zullen naast de tennisvelden van TC Smash in Oedelem 2 padel-velden aangelegd worden, die vanaf april 2021 bespeelbaar zullen zijn.”, kondigen burgemeester Jos Sypré, schepen van sport Patricia Waerniers en TC Smash-voorzitter Chris Wegsteen fier aan.

Een mooi sportief project kondigt zich aan, waarmee we we onze gemeente verder kunnen profileren als 'sportieve gemeente'.

“Binnenkort zullen naast de tennisvelden van TC Smash in Oedelem 2 padel-velden aangelegd worden, die vanaf april 2021 bespeelbaar zullen zijn.”, kondigen burgemeester Jos Sypré, schepen van sport Patricia Waerniers en TC Smash-voorzitter Chris Wegsteen fier aan.


Tennisclub Smash wordt een tennis-en padelclub


Chris Wegsteen, voorzitter van tennisclub TC Smash Oedelem, kan zijn enthousiasme niet verbergen: “Tennisclub Smash heeft beslist om -inspelende op de toenemende vraag van haar leden- twee padel-velden aan te leggen. Na enkele jaren de evolutie van de nieuwe padel-sport te hebben bekeken, acht het bestuur van TC Smash het wenselijk om voor de toekomst van de club de tennissport te combineren met padel. Dit is een tendens die we in heel wat Vlaamse tennisclubs kunnen vaststellen.”


Deze beslissing werd al in het voorjaar van 2019 genomen. In 2021 zal de padel-sport dus voor het eerst kunnen beoefend worden in Oedelem.


“ Aangezien de tennisclub gelegen is op gemeentelijk domein, nl. op de sportsite Den Akker, was er uiteraard overleg met de gemeente over de inplanting van de padel-infrastructuur. We hebben medio 2019 een voorstel naar de gemeente gedaan over de aanleg van deze padel-velden, die we als club zelf zullen financieren.”, aldus Chris Wegsteen.Eigen investering van TC Smash


Schepen van sport Patricia Waerniers: “Dat TC Smash zelf wil investeren in deze nieuwe sport, is iets wat we als gemeente uiteraard alleen maar kunnen toejuichen. Temeer we in ons meerjarenplan* hebben opgenomen om te onderzoeken hoe we de ‘padel-sport’ kunnen introduceren in onze gemeente. Het schepencollege stond en staat dus heel positief tegenover deze plannen.”

*zie actie 16.2: we evolueren mee met de gangbare tendensen qua sportbeoefening en passen waar nodig onze sportinfrastructuur aan aan nieuwe behoeftes