top of page

Profiel

Lid sinds: 1 sep. 2022

Over

73' Beneš po rohu trefil tyč! Ránu Chvátala někdo tečoval, takže Sigma bude opět rozehrávat od praporku. A už se hraje opět na druhé straně. Olomoučtí budou rozehrávat rohový kop. 72' Olomoučtí se ubránili, na konci celé akce pálil ze střední vzdálenosti Květ vysoko nad. 71' Na druhé straně se také žlutí. Zahradníček dohrál Haška na kraji šestnáctky. Hosté budou mít zajímavou příležitost. 69' Hanáci rozehráli signál, na jehož konci pálil Daněk ze zajímavé pozice vysoko nad branku soupeře.

15' Köstl si narazil s Marečkem, nicméně vracející míč si pak příliš předkopl a již jej nedostihl na hrací ploše. Macík bude mít odkop od branky. 14' Pražané se dostali na polovinu Sigmy po pravé straně. Olomoučtí se brání a hosté již podruhé budou vhazovat aut. 13' Hanáci rozehráli signálem, ovšem ten hosté dobře přečetli a rychle celou akci Sigmy utnuli. Chytil dostal prudkou přihrávku do vápna soupeře, kde se pokusil z těžkého úhlu zakončit. Zblokovaný míč skončil na rohu. 12' Jen taktak, že Daněk nazakončoval do prázdné Nejprve zleva centroval Zmrzlý a Valeš tak tak konečky prstů změnil směr letu míče, jinak by Daněk na zadní tyči zakončoval do prázdné.

Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc - Fotbal [televize@@@] Táborsko Třinec koukněte se živě 9 října 2022 FC Vysočina Jihlava - FK Fotbal Třinec, přímý přenos, live Zde naleznete

Valeš míč schoval v rukavicích. 62' Olomoučtí vybojovali rohový kop, který rozehraje Zahradníček. 61' Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Antonín Růsek, přichází Tomáš Zahradníček. Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jan Navrátil, přichází Jakub Matoušek. Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Michal Beran, přichází Antonín Vaníček. 60' A na druhé straně taky mohla padnout branka, ale útočníkům dnes není přáno. Pokusy Pražanů byly také zablokovány. Po hodině hry se mohli domácí prosadit.

((STREAMOVÁNÍ#)) Sigma Slovácko přenos živě 21 srpna 2022 (((ŽIVÝ SPORT))) Sigma Olomouc Zbrojovka koukněte se 6 srpna 2022 FC Baník Ostrava FC Slovan Liberec Bohemians Praha 1905

Následně přišel ještě centr z druhé strany, ale ani ten domácí nezakončili mezi tyče. 11' Hra se kouskuje drobnými nedovolenými zákroky. Olomoučtí jsou u míče. 10' Olomoučtí šli do rychlého brejku, který vedl Chytil. Ten byl svým soupeřem dlouho držený, přesto dokázal posunout dopředu. I poté se hostující hráč domácího hráče nepustil. Hanáci následně již nic nevymysleli a ani sudí Berka kartu vytahovat nebude. 9' Hanáci kombinují na vlastní polovině. Míč se pohybuje mezi Macíkem a Jemelkou. 8' Olomoučtí vybojovali rohový kop, který rozehrál opět Chvátal centrem na malé vápno. Valeš si pro míč vyskočil, nikdo z domácích ani do souboje s gólmanem nešel.

[sledovat televizi] Opava Táborsko koukněte se 30 září 2022 Na jihu Čech se tak těžko můžou fotbalisti v této chvíli soustředit jen na fotbal. Dynamu hrozí kontumace zápasů, do kterých nizozemský útočník nastoupil. To

Breite pak zkusil pálit ze střední vzdálenosti, branku Valeše ale minul. 23' Puškáč poslal na volného Dostála, který vzápětí poslal míč do šestnáctky. Zde si jej chtěl zpracovat Mareček, ale míč mu utekl z kopačky do zámezí. 22' Chvátal vybízel Daňka k průniku, přihrávka ale byla příliš prudká a skončila až u Valeše. 21' Roh domácím nevyšel dle představ, naopak dopředu se hnal za dlouhým pasem z obrany Mareček. Ještě než stihl míč dopadnout na zem, skončil na trávníku sám hostující hráč, kterého odstavil Breite.

[[ONLINE>>>>]] Dynamo ČB Olomouc koukněte se 17 září 2022 (ŽIVÁ TV) Dynamo ČB Plzeň koukněte se živě 27 srpna 2022 Slovácko dokázalo navázat na výhru z předkola Konferenční ligy a vyhrálo v Olomouci 2:1.

[SLEDOVAT ŽIVĚ!!] Bohemians Hradec Králové koukněte se ((SLEDOVAT ŽIVĚ)) Sparta Bohemians koukněte se živě 27 srpna 2022 mezi Příbramí a pražskou(ŽÍT<) Prostějov Sigma Olomouc B přenos

68' Hostující Köstl trefil zřejmě loktem svého soupeře, za což jej sudí napomíná žlutou kartou. 67' Po delší době se hraje před Macíkem. Olomoučtí se zatím dobře brání a soupeře k ničemu nepouští. 66' Chvátal se pokusil rychle rozehrát z poloviny hřiště, protože viděl rozběhnutého Matouška. Nicméně centr namířil přímo do branky soupeře, kde Valeš neměl problém. 65' Z rohu šestnáctky zkusil vystřelit Matoušek, ale kroucená rána skončila nad brankou Valeše. 64' Olomoučtí mají více míč na kopačkách, ovšem hrají spíše po vápno. V něm jsou bezzubí. 63' Jemelka prodloužil na Gonzáleze, který v těsné blízkosti hostující branky nedokázal zakončit.

Při zákroku byl navíc sražen, takže sudí raději hru přerušil. 47' Na trávníku zůstal ležet domácí Navrátil, který utržil ránu do zad. Hanáci budou mít standardku. 46' Hned první minuta druhé půle přináší nepřesnosti na obou stranách. Snad se bude jednat jen o úvod a v následujících minutách již uvidíme lepší hru. V první půli příliš fotbalové krásy k vidění nebylo, nicméně skóre mohlo změnit. V posledních vteřinách první půle zahodil domácí Zmrzlý pokutový kop. 45' Zmrzlý zahodil penaltu, nechal vyniknout Valeše! První poločas skončil. Olomouc penalty neumí a nyní to dokázal Zmrzlý.

Olomouc - Bohemians | ONLINE | 5. 3. 2022 15:00 | FORTUNA:LIGA 2021/2022 | ŽIVĚUtkání na Hané skončilo opět bez branek. Domácí byli blíže skórování, ale Zmrzlý v první půli neproměnil pokutový kop. 90' Květ pálil nebezpečně ze standardky Nerozhodl Koubek, po něm ani Bederka 90+4' Ve středu pole se hlavami střeli Chytil a Bederka. Sudí povolává doktory. 90+3' Bederka vypálil a těsně minul růžek domácí branky. Nedovolený zákrok domácího hráče prakticky nuluje šance Sigmy na výhru.

((SLEDOVAT ŽIVĚ)) Sparta Bohemians koukněte se živě 27 Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc. Obsah dílu. MOL Cup. Vyrobeno 2021; •; Země původuČesko; •. ŽivěL; Skryté titulkyST; Ve vysokém

Berka nechává pokračovat. 20' Zmrzlý hledal nabíhajícího Chytila, hosté odehráli na roh. 19' Standardku vybojovali také hosté. Z pozice několika metrů za půlící čárou poslali hostí míč na domácí branku a posléze se dvakrát pokusili zakončit. Defenziva Sigmy jejich rány zablokovala. 17' Hanáci měli standardku, kterou rozehráli na krátko. Následně se pokusil Zmrzlý poslat míč do vápna, ovšem trefil prvního hráče soupeře. Hosté tak málem vyrazili do protiútoku, nicméně Zmrzlý se stihl vrátit a odehrál míč na Macíka včas. 16' Olomoučtí chvíli operovali poblíž hostujícího pokutového území, nicméně hráči v bílo-zelených dresech se úspěšně ubránili.

Jeho slabý pokus k pravé tyči Valeš vystihl a na brankové čáře míč lapil. 44' Köstlova ruka zapříčinila penaltu pro Sigmu Byla nařízena penalta pro Sigmu. Domácí se dostali do vápna, kde jeden z hostů zahrál jednoznačně rukou a sudí Berka okamžitě ukazuje na puntík. Pražané ani neprotestují. Navrátil přehodil obránce, aby našel Chytila. Ten ještě předložil Gonzálezovi, ale ten nedokázal vystřelit. 42' Puškáč skákal na vysoký nákop, ovšem nepohlídal si lokty a jedním z nich trefil Zmrzlého.

Hra je neurovnaná. 26' Chytil mířil po zemi mimo Olomoučtí se zmocnili míče na polovině soupeře a rychle se vrhli k brance. Chytil postupoval sám a zkusil také vypálit. Jeho přízemní pokus těsně minul pravou tyč hostující branky. 24' Olomoučtí se dostali s míčem k vápnu soupeře, ale obránci Bohemky je vytlačili ven.

s. zakázáno. RSS kanály serveru Sport. cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Sport. cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti Borgis a. není dovoleno. Dodavatelem obsahu serveru Sport. cz a osobou vykonávající redakční odpovědnost je společnost BORGIS a. Šiřitelem reklamy na serveru Sport. cz je společnost Seznam.

31' Köstl se zbavil Růska a poslal míč do vápna, kde jej domácí věže odehrály do bezpečí. V následném protiútoku vypálil Daněk, ovšem zblokovaná rána skončila na rohu. 29' Chvátal rozehrál se Zmrzlým na krátko a poté se pokusil poslat míč do vápna. Hostující obránci ovšem velmi rychle přistoupili k domácím a dál je nepustili. Olomoučtí vybojovali zásluhou Zmrzlého, jehož centr byl zblokovaný, rohový kop. 28' Nepřesností na obou stranách přibývá.

Hraje se na polovině domácích. Hosté navíc ještě chystají střídání. 90+1' Nastavují se tři minuty. Neuvěřitelná skrumáž před domácí svatyní brankou nekončí! Hosté budou mít ještě roh. V poslední minutě normální hrací doby mají hosté k dispozici standardku. 89' Olomoučtí dvakrát odcentrovali. Nejprve Zahradníčkův pokus zlikvidovali obránci. Po centru Chvátala se Vaněček dopustil útočného faulu. 88' Ze střední vzdálenosti vypálil Květ, jehož ránu hlavou zablokoval Jemelka.

Bohemians Praha B Benesov koukněte se živě - Uespi [streamování@@@] Baník Zlín koukněte se 13 srpna 2022 Bohemians Praha Baník Ostrava koukněte se 6 [[[PROUD@]]##] Sigma Olomouc Zbrojovka koukněte se živě